Nový rok jsme v oddíle trávili venku i v klubovně. Během ledna jsme hledali magnetické pole na jiné planetě, naučili se nový uzel a nějaká souhvězdí, namalovali si sluneční soustavu, bruslili jsme a taky hráli nové i staré hry. Těšíme se ale už na jaro a spoustu nových akcí.
-

-

hledání magnetických částí -

-

-

-

venkovní piškvorky -

-

-

galaktický deník -

-

-

hromadné bruslení s druhým oddílem -

-

-

-

-

-

-

-

-

učíme se souhvězdí -

-

tvoříme sluneční soustavu -

-

-

-

-

-

-

-

kimovka -

-

hra Hádej kdo
